O MNIE

Biżuteria autorska to nowy projekt, w którym połączyłam ogromne zamiłowanie do sztuki i piękna z kunsztownością ceramiki dekoracyjnej, będącej moją wielką pasją w ostatnim czasie. To właśnie poprzez nią mogę wyrazić uczucia, emocje i nastroje. Kształtowanie i formowanie palcami daje mi całkowitą wolność tworzenia, przynosi ukojenie i wyciszenie, którego pragnie doświadczyć każdy z nas.

Ręcznie tworzona biżuteria jest dla mnie kolejnym ze sposobów artystycznego wyrazu, uosabiającym moje zainteresowania nie tylko jako artystki, ale również jako kobiety. To połączenie autorskich form ceramicznych z naturalnym, szlachetnym bursztynem oraz drogocennym srebrem. W naszyjnikach przeważają bliskie mi kolory ziemi, wody oraz minerałów, dogłębnie ukazujące niezwykłe piękno i moc natury.

Pragnę, aby każda z nas poprzez unikatową, wyrazistą i intrygującą biżuterię mogła podkreślić swoją kobiecość i wyjątkowość, być pewna siebie, a zarazem odrobinę kokieteryjna. Mieniące się kamienie w towarzystwie eleganckiej ceramiki przyciągają uwagę, powodują błysk w oku oraz wywołują uśmiech na twarzy. W naturalny sposób wydobywają niepowtarzalne kobiece piękno. Ręcznie tworzona biżuteria jest także naszym największym i nieprzemijającym atrybutem, który doskonale podkreśla indywidualny styl i osobowość.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl